Jdi na obsah Jdi na menu
 

Ella

ella-na-estranky.jpg

elly-postoj.jpg

 

 

 

 

 

Ella

Jméno: ELLA

Pleneno: Coton de tuleár

Věk: 26.12.2010 jí budou 3 měsíce

Datum narození: 26.9.2010

Barva: Bílo-hnědá, na ouškách malinko do černa

Vážíme:necelé 3 kila

Meříme: zatím ještě rosteme :D

 O Mně

Ella je náš malý plyšák který také i rád spinká.Je to malá výtržnice která miluje pohyb, Když jí chytne rapl je k nezastevení. Ven ještě moc ani nechodí ale přesto ráda kouká doma z okna. Když jedeme autem nedělá se jí moc  dobře a tak už máme docela pob... auto :D

 

Elly výcvik

Jelikož je Ellinka ještě malá slečna tak malilinko umí sedni a lehni a už i příde na přivolání takže se nám to zatím moc dobře rozvíjí a doufám že to takhle půjde i nadále. Z Elli bych chtěla mít agili´tačku a prvním stupni vítězství a doufám v to, že se něco moc dobrého naučí. Já si myslím že Ella je velmi chytrý pejsek takže to je moc dobré a nic nám ve výcviku už ani nebrání, ráda mi přelézá nohy jako překážky  má vždycky z toho velikánskou radost.

Ella a poslušnost

Ella a agility

Ella a dogdancing

Ella a flyball

Ella a poslušnost: S tou poslušností jsem si uvědomila jaké chyby jsem dělala u Mikiho a tak sme s výcvikem na tom jinak. Ella nosí jen obojek aby si zvykla na volno a někdy jí dám vodítko, vodítko se jí tedy vůbec nelíbí a musíme to na něm vytrénovat. Jinak Ella zvládá nejlépe sedni a ke mně lehni to se kní musím sklánět a u nohy chodit tedy nechce ale času máme dost.

Ella a agility: S Ellou to jde jinak, tak se snaží ale když může tak ráda podvádí nejdříve jí učím skokovky a také se dostáváme k tunelu který zatím probíhá. Jinak si myslím že Ellu agility baví moc ráda si na nich vybíjí svoji energi a já mám pak klid. Jinak  Ella se velmi snaží ale je těžký jí to vysvětlit ale pak když to třikrát dá bez chyby tak už jí nikdy neudělá.

Ella a dogdancing: Ellynka a tance jsou k sobě suprově je fajn že jí to baví ale i když se jí nikdy nechce tak to co umí dělá jako že to zapoměla ale když vytáhnu ńaminu tak se jí zas pamět oživý. Má ten správný temperament a jelikož já jen přežívám na dogdancingu tak jí to učím hodně, a vynechávám hodiny dané v rozvrhu ale Miki se drží po staru. Já si myslím že by jsme se za dva roky mohli vydat i na nějakou větší soutěž v taci se psem.

Ella a flyball: Už také máme i postroj ale na flyball by jsme musely chodit do Sezemic uvidíme jak nám výjdou peníze a podle toho se zařídíme jelikož Ellynka zbožńuje míčky tak jsem jí chtěla nasadit flyball já si myslím že jí to pude skvěle ale tento sport budeme mít pro zábavu nic vážně .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


Statistiky

Online: 1
Celkem: 35711
Měsíc: 221
Den: 7